facebook

DotPay
 
Kwota:
PLN
 

CO TO JEST DAROWIZNA?


Partnerzy:


Aktualności


Gra miejska "ODKRYJ TAJEMNICE DZIELNICY WOLA"

W niedzielę 25 października w warszawskim parku Szymańskiego i jego okolicach odbędzie się gra miejska „Odkryj tajemnice dzielnicy Wola”. Serdecznie zapraszamy niepełnosprawnych mieszkańców dzielnicy Wola, ich opiekunów i przyjaciół do uczestnictwa. Czekają bardzo atrakcyjne nagrody.

Uczestnicy spotkają się na trasie z postaciami historycznymi, które tematycznie będą nawiązywać do historii dzielnicy Wola.

Udział w grze pozwoli osobom z dysfunkcjami wzroku, słuchu i ruchu na poznanie sekretów jednej z najstarszych dzielnic stolicy. Uczestnikami gry mogą być osoby, które ukończyły 18 roku życia lub mają możliwość wzięcia udziału w grze z opiekunem. Warunkiem dopuszczenia do gry jest wysłanie zgłoszenia oraz potwierdzenie otrzymania uczestnictwa ze strony organizatorów. W grze będą brały udział trzyosobowe grupy, z których co najmniej jeden z uczestników będzie osobą
z niepełnosprawnością. Zgłoszenia przyjmujemy do 20 października, więcej informacji na stronie www.gra.zerobarier.pl

Serdecznie zapraszamy ludzi, lubiących aktywność na świeżym powietrzu i dobrą zabawę, którym nie straszne są trudne warunki pogodowe. Szczególnie gorąco, do wzięcia udziału w naszym evencie, zapraszamy osoby z dysfunkcjami wzroku, słuchu i ruchu.

Organizatorzy przygotują osiem punktów informacyjnych, w których uczestnicy będą odpowiadać na pytania i rozwiązywać intrygujące zagadki, dotyczące dzielnicy Wola. Początek gry o godzinie 11.

Zabawę organizuje Fundacja Zero Barier, a projekt realizowany jest ze środków Urzędu Dzielnicy Wola na realizację zadań publicznych w 2015r.                                   W trakcie gry zapraszamy na spotkanie z niepełnosprawnymi podróżnikami, którzy opowiedzą o swoich wyprawach.

Gra miejska „Tajemnice Woli”

Miejsce: Park Edwarda Szymańskiego (między ul. Wolska, Elekcyjna, Górczewska)

Data: 25 października 2015, godzina 11.

Uczestnicy: niepełnosprawni mieszkańcy Woli, ich opiekunowie i przyjaciele.

Rejestracja do 20 października pod adresem: info@zerobarier.org

                                                       
 

Napisane przez WIPON w dniu 2015-10-11 23:18:02

Komentarze
Fundacja Wsparcie i Praca Osób Niepełnosprawnych
ul. Floriana Znanieckiego 9/12, 03-980 Warszawa;
tel. (+48)508-935-938; fundacja@wipon.com.pl;
KRS 0000414675. NR KONTA: 06 1140 2004 0000 3402 7885 1197
© 2014. Projekt i wykonanie Marcin W.