facebook

DotPay
 
Kwota:
PLN
 

CO TO JEST DAROWIZNA?


Partnerzy:


Aktualności


BEZPŁATNA AKTYWNA REHABILITACJA - STACJONARNIE I ON LINE

Fundacja Avalon niezmiennie prowadzi bezpłatną rehabilitację dla osób z niepełnosprawnością w ramach projektu „Aktywność kluczem do niezależności”. W zajęciach można wziąć udział online – co ma szczególne znaczenie w związku z pandemią COVID-19 – lub stacjonarnie. Projekt jest współfinansowany ze środków PFRON.

Do udziału w projekcie zaproszone są osoby od16 rż., posiadające orzeczenie o niepełnosprawności ruchowej lub neurologicznej, stopień umiarkowany lub znaczny.

Terapia w ramach realizowanego przez Fundację Avalon projektu „Aktywność kluczem do niezależności” jest kompleksowa, dostępna online i bezpłatna. W projekcie oferowane są zajęcia indywidualne, takie jak: aktywna rehabilitacja, trening w wirtualnej rzeczywistości, zajęcia z psychologiem czy logopedą. Dodatkowo organizowane są zajęcia grupowe:  crosstrening, nordic walking, zumba, samoobrona, techniki relaksacyjne, trening „samodzielni w terenie”, czy trening „samodzielni na co dzień”.  Wszystkie zajęcia są dostosowane przez specjalistów Avalon Active, tak by przynosiły jak najlepsze efekty dla pacjentów, którzy zdecydują się na uczestnictwo online.

Gdzie? RehabilitacjaONLINE odbywa się poprzez aplikację Zoom. Dołączenie do zajęć nie jest trudne – wystarczy kliknąć w link otrzymany w mailu. Jest również możliwość realizacji projektu w formie hybrydowej (stacjonarnie + online) – zajęcia stacjonarne są prowadzone w siedzibie Fundacji Avalon (Domaniewska 50A, Mokotów, Warszawa).

ZGŁOŚ SIĘ! Umów się na bezpłatną konsultację (online) z fizjoterapeutą, w czasie którejspecjalista dopasuje pakiet zajęć odpowiedni do twoich potrzeb i możliwości.

Na adres fundacja@fundacjaavalon.plwyślij maila zawierającego:

- nr telefonu do kontaktu
- skan(/czytelne zdjęcie) aktualnego orzeczenia o niepełnosprawności (przednia i tylna strona),
posiadaną dokumentację medycznądot. schorzenia oraz diagnostykę obrazową (np. RTG,  MR, tomografia). Dokumentacja jest potrzebna do kwalifikacji Beneficjenta do Projektu oraz wyznaczenia celu rehabilitacji.

Po otrzymaniu dokumentów, skontaktujemy się, aby umówić termin konsultacji.
Więcej informacji w Recepcji Fundacji Avalon, tel.: 22 349 97 71
Serdecznie zapraszamy!
Zespół Avalon Active

Napisane przez WIPON w dniu 2021-01-14 08:17:52

Komentarze
Fundacja Wsparcie i Praca Osób Niepełnosprawnych
ul. Floriana Znanieckiego 9/12, 03-980 Warszawa;
tel. (+48)508-935-938; fundacja@wipon.com.pl;
KRS 0000414675. NR KONTA: 06 1140 2004 0000 3402 7885 1197
© 2014. Projekt i wykonanie Marcin W.